Kurumsal Backlink Hizmeti

Kurumsal Backlink Hizmeti

Backlink, uzmanı tarafından uygulanmadığında her zaman site sahibine ve yapılandırmayı kurana büyük zararlar verir. Öncelikli zarar, para ve zaman kaybı olarak gözükse de zaman zaman web sitesinin yıllarca yaptığı doğru işlerin bir anda silinip atılması anlamına da gelebilmektedir.

Google yaptığı açıklama ile bunu site sahiplerine bir kez daha hatırlattı; İşte o güncellemeye ilişkin yazı!

https://webmaster-tr.googleblog.com/2018/01/tantm-yazlar-ve-sponsorlu-icerikler-ile.html
Bu hizmette amaç size doğru backlink'i kazandırmak ve zaman / para denkleminizi lehinize işletmektir.
Reklam yapılacak bağlantılar, reklam metinleri, reklam görselleri tarafımızdan seçilecek olup özellikle görseller onaya sunulduktan sonra yayınlanacaktır.

Tamamen organik olan bu hizmet, web sitenizin doğru bir backlink yapılandırmasıyla yönetildiğini en iyi şekilde kanıtlayarak size sürekli müşteri / ziyaretçi kazandırmayı hedeflemektedir.

Hizmet almak için ne yapmalı?
Hizmet için bizlere iletişim bölümümüzden ya da bilgi@backlink.com.tr aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Backlink.com.tr size neyi taahhüt eder?

Başlıca amacımız insanların güven içerisinde ticaret yapabilecekleri bir alan tasarlamak ve bu alanı her gün daha işlevsel hale getirmek. Onlarca farklı kategoride hizmet satışı yapan insanları, tek bir web sitesinde bulabilme, onlara ait referansları okuyabilme fikri de bizi heyecanlandıran detaylar arasında... Basitçe PAZAR YERİ olarak tasarladığımız sistemimiz, kredi kartı ve havale ile ödemelere açıktır.