Genel Sorular

Komisyon Oranları?

Aracılığımızla işlem yapan müşterilerden herhangi bir komisyon ücreti talep edilmemektedir. Satıcılar, yaptıkları satışın %20'sini komisyon olarak vermektedirler.

Satıcı Olmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Sistemimiz üzerinden ürün / hizmet satmak için yapmanız gereken tek şey linke tıklayarak üye olmak.

Müşteri hesabını satıcı olarak değiştirebilir miyim?

Elbette, bilgi@backlink.com.tr adresine mail atarak bu talebinizi iletebilirsiniz. 24 saat içinde değişim sağlanır.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sistem müşteri ve satıcıların güvenli şekilde alışveriş yapabilmeleri temeline dayanıyor. Müşteri, son onayı verene kadar işlem başlangıcından itibaren ödeme havuz hesabında saklanıyor. Eğer iki taraftan birinin problem ile ilgili bildirimi olursa değerlendirilip para haklı olan kişiye aktarılıyor.

Satıcılar

Ödeme Hesabıma Ne Zaman Gelir?

Ödemeler, Talep gününüzü takip eden ilk Cuma günü hesabınıza aktarılır. Cuma herhangi bir nedenle resmi tatil olursa ödemeniz daha erken tarihte yapılır.

Satıcılardan kesinti oranı nedir?

Satıcılar, yaptıkları işlemlerin %20'sini sisteme vermektedirler.

Ürünü teslim ettim ama müşteri onay vermedi, ne yapmalıyım?

Her gece saat 01.00'da çalışan botlarımız eğer kontrol ettiği sırada siparişin tesliminden itibaren 24 saat geçtiğini gözlerse otomatik olarak ürünü onaylar ve ücreti satıcıya aktarır. Eğer gece 01.00'da hala 24 saatlik süre geçmemişse bir sonraki günün aynı saatinde onay işlemi gerçekleşir.

Yeni Ürün Nasıl Eklenir?

Kullanıcı isminizin üzerine gelip çıkan pencerede " ürün sat " bölümünden siz de ürününüzü ekleyebilirsiniz.

Yeni Ürün Eklerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sisteme yeni ürün eklerken tanıtım yazısı ve diğerleri diye iki ayrı kategoride alım yaptığımızı unutmamalısınız. Eğer siteniz üzerinden tanıtım yazısı satışı yapacaksanız tanıtım yazısı kısmına, diğer ürün ve hizmetleri satacaksanız " genel satış " kısmına ekleme yapmalısınız.